Witamy!

Rehabilitacja fizyczna zwierząt, zwana również fizjoterapią zwierząt jest działem medycyny weterynaryjnej, mającym na celu przywrócenie pacjenta do normalnego funkcjonowania. W jej skład wchodzi kinezyterapia, fizykoterapia i masaż.

Marzec 2019 Listopad 2018 Październik 2018 Czerwiec 2018 Luty 2018 Lipiec 2017

kot

(Wy)czesany pupil

2018-06-13 | Magdalena

frazy kluczowe: fryzjer, kot, pies, zwierzęta

(...) możliwość wyskakania się i wybiegania na świeżym powietrzu. Regularne wyprowadzanie psa na spacer to zatem konieczność. Warto wybierać takie miejsca, gdzie będzie mógł się wyszaleć bez smyczy czy kagańca. Kolejna kwestia to dbanie o wygląd psa w salonie Groomlandia  Należy czesać i strzyc jego sierść. Jeśli chodzi o strzyżenie psów najlepszym wyjściem będzie udanie się w tym celu do (...)

Hotele dla zwierząt

2018-06-13 | Paulina

frazy kluczowe: hotel, kot, pies, zwierzęta

(...) Popularność tego typu hoteli wzrosła kilka lat temu, wcześniej wiele osób uznawało to za zbędną fanaberię. Zauważono jednak, że w hotelu pupile mają zdecydowanie lepszą opiekę, niż jakby były pozostawione same sobie w domach. Nie wyrządzą szkód, nie nudzą się oraz mają cały czas dostęp do świeżej wody i pożywienia. Przed wybraniem odpowiedniego miejsca do pozostawienia czworonoga, można (...)