Witamy!

Rehabilitacja fizyczna zwierząt, zwana również fizjoterapią zwierząt jest działem medycyny weterynaryjnej, mającym na celu przywrócenie pacjenta do normalnego funkcjonowania. W jej skład wchodzi kinezyterapia, fizykoterapia i masaż.

Marzec 2019 Listopad 2018 Październik 2018 Czerwiec 2018 Luty 2018 Lipiec 2017

Perfekcyjna figura

2017-07-29 | Paulina

frazy kluczowe: gabinet dietetyka w Poznaniu, tenis stołowy

Każdy z nas pragnie o perfekcyjnej figurze, zwłaszcza latem. Przy tak gorącej pogodzie odkładamy w kąt ciepłe płaszcze i wyjmujemy ubrania, które odkrywają troszkę więcej naszego ciała. Każdy z nas chciałby idealnie wyglądać w zwiewnych letnich sukienkach i w stroju kąpielowym na plaży. W tej sytuacji, jeśli posiadamy parę zbędnych kilogramów, powinniśmy przejść na dietę. Gabinet dietetyka w Poznaniu łatwo jest znaleźć (np na sport-beauty.pl). Dobrych specjalistów nie brakuje.
Warto jest zainwestować nie tylko w swoją nową piękną sylwetkę, ale również w nasze zdrowie. Większość z nas ma problemy z dodatkowymi zbędnymi kilogramami przez złe nawyki żywionej. Dobrze ułożona i zbilansowana dieta pozwoli nam patrzeć na jedzenie w inny sposób. Gdy zaczniemy przygotowywać i spożywać zdrowe i lekkie posiłki, od razu będziemy czuli się o wiele lepiej i lżej. Na pewno, nawet, kiedy osiągniemy swoją wymarzoną figurę nie będziemy chcieli wrócić do starych nawyków żywieniowych. Powodem jest nie tylko dalsza walka o utrzymanie idealnej figury, ale również nasze lepsze samopoczucie. Jedząc lżej i tylko pełnowartościowe posiłki mamy o wiele więcej energii do działania. Abyśmy szybciej osiągnęli nasz cel powinniśmy zacząć uprawiać jakiś sporty. Najlepszą opcją, dzięki której spalimy największą ilość kalorii jest oczywiście bieganie. 
Jednak nie każdy z nas chce i może rozpocząć przygodę z tą dyscypliną sportową. Można zacząć od drobnych aktywności fizycznych. Idealną dyscypliną sportową od której możemy zacząć jest na przykład tenis stołowy.

'

Fotografie:
gabinet dietetyka w Poznaniu
tenis stołowy

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: