Witamy!

Rehabilitacja fizyczna zwierząt, zwana również fizjoterapią zwierząt jest działem medycyny weterynaryjnej, mającym na celu przywrócenie pacjenta do normalnego funkcjonowania. W jej skład wchodzi kinezyterapia, fizykoterapia i masaż.

Marzec 2019 Listopad 2018 Październik 2018 Czerwiec 2018 Luty 2018 Lipiec 2017

pies

(Wy)czesany pupil

2018-06-13 | Magdalena

frazy kluczowe: fryzjer, kot, pies, zwierzęta

(...) odpowiedniego specjalisty. To on pomoże wyglądać naszemu pupilowi naprawdę dobrze. Prawdziwy fryzjer dla psa nie boi się żadnych wyzwań i nie przerazi go nawet najbardziej wymagająca pielęgnacji sierść zwierzaka. Warto zatem rozejrzeć się za profesjonalistą w tej dziedzinie. Niewątpliwie niejeden psi fryzjer w Warszawie może pochwalić się swoimi umiejętnościami. Można postawić na wybór (...)

Hotele dla zwierząt

2018-06-13 | Paulina

frazy kluczowe: hotel, kot, pies, zwierzęta

(...) przejrzeć serwisy internetowe pod kątem opinii wpisując np. hotel dla psów w Warszawie. W ten sposób inni właściciele zwierzaków zapewnią nas, że pupil będzie pod dobrą opieką. Nie tylko psy mogą zostać w takim miejscu, można znaleźć także sprawdzony hotel dla kotów, w którym będą one mogły harcować do woli i nie odczują tak bardzo stresu na skutek braku właściciela. Można im zostawić (...)